CHEDDAR ŠVÝCARSKÉ SÝROVÉ FONDUE

CHEDDAR ŠVÝCARSKÉ SÝROVÉ FONDUE

Pokud jste sýrový nadšenec jako já, toto čedarové švýcarské sýrové fondue je vlastně pro vás! Je to velmi chutná, zcela zkušená, sametově rozmražená sýrová omáčka, která má úžasné preference. Tato preferovaná tradiční oslava je ve skutečnosti ideální pochoutkou nebo dokonce předkrmem pro video aktivity, polévky a dokonce i denní večerní jídlo!

Toto fondue jídlo využívá neuvěřitelný sýr Gruyere, vyzrálý švýcarský sýr, který se skutečně úžasně rozpouští a chutná. Dal jsem to spolu s energickým sýrem čedar pro další chuť, stejně jako to rozmrazím spolu s chutným zcela suchým bílým červeným bílým sklenicí červeného nebo bílého vína. Je to lahodná chuťová směs!

Mé čedarové švýcarské sýrové fondue může vypadat stejně jako preference, jako je vlastní restaurace s vysokou prémií, ale je extrémně snadné vydělat! Moje jídlo trvá jen 10 minut, než se vzájemně hodí. Je ideální, když se bavíte, ale nemáte vlastně příležitost se připravit!

Toto tekuté fondue je skutečně fantastické k namáčení chleba, zeleniny, ale také masa! Hoďte si navzájem panel svých preferovaných naběraček, rozmrazte sýry a jste připraveni na oslavu!

CHEDDAR ŠVÝCARSKÉ SÝROVÉ FONDUE

🌎 PŮVOD

Fondue, označované jako celostátní jídlo Švýcarska, pochází z národa již v 17. století jako metoda k použití vyzrálého vyzrálého chleba a sýra. Propagovaný ve 30. letech 20. století byl ve skutečnosti nejprve primárním programem, který byl ve skutečnosti nabízen spolu s osvětlovacím okrajovým salátem.

Fondue vytvořilo svou vlastní metodu vůči Spojeným státům v 60. letech 20. století a také se nakonec označovalo jako společné slavnostní jídlo. V 80. a 90. letech 20. století se vrhl na přitažlivost, ale ve skutečnosti teprve nedávno vytvořil oživení díky své vlastní jednoduché přípravě a neuvěřitelné chuti!

❤️ PROČ SI TENTO RECEPT ZA milujete!

Proto Tacky! Silný čedar a vyzrálé sýry Gruyere vytvářejí toto fondue, proto je mimořádně chutné!

Preferujeme oslavu! Fondue je vlastně ideální na oslavy i akce – není šance, že vám skutečně zůstanou!

Provádí se ve 3 akcích! To je vše, co potřebujete k získání tohoto fondue v kvalitě restaurace!

Moje jednoduchá miska na fondue ze švýcarského sýra čedar využívá úplně suchou, bílou, červenou a bílou sklenici červeného nebo bílého vína, která pomáhá rozmrazit všechno chutné sýry! Doporučuji použít červenou bílou sklenici červeného nebo bílého vína, které rádi konzumujete, protože chuť bude ve fondue skutečně viditelná.

🥘 Potřebné materiály

1 hrnek Zcela vyschnout Bílá barva Červená bílá sklenka červeného nebo bílého vína – nejraději použiji levnou, ale kvalitní zcela vyschnou bílou barvu červené bílé sklenku červeného nebo bílého vína jako je pinot grigio, sauvignon blanc, popř. dokonce i dubové chardonnay.
½ extra kila sýra Gruyere – nakrájejte sýr Gruyere pro toto jídlo! (*Viz poznámka)
½ kila navíc Vigorous Cheddar Cheese – Čedar by měl být pro tento pokrm také skutečně nastrouhaný. Pro větší chuť doporučuji použít silný čedar!
2 čajové lžičky Kukuřičného škrobu – Použijte kukuřičný škrob, aby fondue zůstalo sametové a měkké.
Koření – K ochutnání fondue použijte po ¼ lžičky mletého pepře, sodíku a také mletého muškátového oříšku (nejlépe použijte nově mletý).

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Nabídkový pokrm můžete snadno udržovat nad hrncem s vařeným posypem, dokud nebudete připraveni k výkonu! , pokud vás napadne mít skutečně nádobu na fondue, která jistě udrží sýr útulný a rozmrazený po celou dobu nabídky! Nebo jinak

1. Teplá červená bílá sklenka červeného nebo bílého vína

Fondue začněte tím, že 1 hrnek úplně vyschlého bílého červeného bílého vína a sklenici červeného nebo bílého vína směrem k hrnci na fondue nebo dokonce velkému hrnci. Poté zahřejte červené bílé a sklenici červeného nebo bílého vína na mírném středním zahřátí, dokud nedojde k mírnému varu. Nechcete, aby červenobílá sklenka červeného nebo bílého vína nasměrovala páru nebo dokonce nakonec byla tak teplá, protože se jistě začne vypařovat.

2. Smíchejte sýr a koření

Vzhledem k tomu, že červená bílá sklenka červeného nebo bílého vína je ve skutečnosti zahřátím domova, přihoďte ½ kila sýra Gruyere navíc a také ½ kila silného sýru čedar navíc spolu se 2 lžičkami kukuřičného škrobu a kořením (po ¼ lžičky sodíku , pepř, stejně jako mletý muškátový oříšek). Ujistěte se, že sýr je skutečně rovnoměrně pokrytý se zbytkem složek.

3. Rozmrazte sýrovou směs

Když se červená bílá sklenka červeného nebo bílého vína skutečně vaří, přidejte sýr a kukuřičný škrob pokaždé trochu, míchejte často až do úplného změknutí a rozmrazení. Okamžitě provádějte společně s vidličkami na fondue nebo dokonce špejlemi, stejně jako s oblíbenými jídly k namáčení.

Toto švýcarské sýrové fondue s čedarem je ve skutečnosti chutné a uklidňující!

Author: Robert Garcia